Vyhľadávanie


Kontakt

DTLO
Liptovská Osada
Školská 57
034 73

000000000

E-mail: televiziadtlo@gmail.com

DISKUSIA

Sem píšte svoje názory na naše vysielanie. Úprimne sa potešíme vášmu záujmu podeliť sa s nami o vaše názory.

DISKUSIA

Dátum: 08.06.2018

Vložil: Albertlooft

Titulok: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate gland is a vital part of a male's reproductive :. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The men's prostate can be found just in front of the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is usually really miserable and inconvenient for the patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.Prostate infection, also called prostatitis, is the most common prostate-related problem in men younger than 55 yrs . old. Infections from the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common of all types of prostate infection. It is due to bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition of a particular defect in the gland along with the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be caused by trauma towards the urinary tract or by infections originating from other regions with the body. A patient may go through testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal of the prostate defect followed by the utilization antibiotics and NSAIDs to deal with the redness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not even to create the cause of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and high lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate meals are important. These are some from the steps you can take to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for general health and will also also keep the urinary track clean.

2. Some studies claim that a number of ejaculations weekly will help to prevent cancer of the prostate.

3. Eat pork sparingly. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef a week will heighten the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most critical measure to look at to make certain a healthy prostate is to select regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you must select prostate examination one or more times a year.

Dátum: 11.12.2012

Vložil: Anonym

Titulok: :)

Ste skvelí ! naozaj ! síce je tých správ tento rok málo ale reportáže su supoer!!! :)

Dátum: 15.12.2012

Vložil: J.K.

Titulok: Re::)

Ďakujeme!!!! Dúfame, že v budúcom roku stihneme urobiť aj nejaké správy.

Dátum: 12.02.2012

Vložil: Jarka

Titulok: Správy č.22

Správy č.22. Tieto správy sú výnimočné tým, že si ich deti pripravovali samostatne bez pomoci dospelých. Martinka Chmelanová sa prvýkrát prejavila aj ako kameramanka. Reportáže pripravili Evka Vieriková, Katka Valušiaková,Martinka Chmelanová.Moderovali Kamilka Kurpašová,Veronika Magušinová a Julka Magušinová.V správach účinkujú prváci, piataci,šiestaci,deviataci. V závere si môžete pozrieť aj krátky záznam z basketbalového zápasu siedmačiek a chlapcov deviatakov.

Dátum: 05.09.2011

Vložil: Eva

Titulok: Predtucha

Film Predtucha sa mi veľmi páči. Najviac sa mi páči ten záver.

Dátum: 09.10.2011

Vložil: Jan

Titulok: Re:Predtucha

Talent je odvaha začínať stále znova. A ty stále začínaš a stále si lepší. Talentový človek vie, že má čo rozdávať, a rád sa o svoje nadanie podelí s ostatnými. A ty máš stále čo dávať. Život pre nikoho z nás nie je ľahký. Ale čo z toho? Musíme byť vytrvalí nadovšetko si veriť. Musíme veriť, že sme na niečo nadaní, a že svoje dosiahneme, nech to stojí čokoľvek. Len takto ďalej. Vytrvalo sa venuj tomu čo robíš a ver, že svoj ciel dosiahneš. Držím ti palce a všetkým tvojím hercom ale i moderátorom. Ste úžasný vzhľadom na váš vek.

Dátum: 09.08.2011

Vložil: Maťka Chmelnová

Titulok: Pozdrav pre pani učiteľku

Dobrý deň pani učiteľka už sa neviem dočkať kedy začne škola chýbajú mi vaše hodiny Slovenčiny a teším sa aj na nový film ktorí budeme točiť a na správy DTLO neviem sa dočkať prajem vám príjemný zvyšok prázdnin s pozdravom Maťka:)

Dátum: 13.08.2011

Vložil: pozdrav pre Maťku

Titulok: Re:Pozdrav pre pani učiteľku

Milá Martinka, ďakujem za nádherný pozdrav. Veľmi si ma potešila. Myslím, že prázdniny ubehnú ako voda a my sa čoskoro uvidíme. Veľmi sa aj ja teším.

p.uč. Koníčková

Dátum: 07.08.2011

Vložil: danka

Titulok: odkaz

ano je to pravda,je vela velmi dobrych ucitelov ale najde sa medzi nimi aj niekto,kto roby rozdiely medzi detmi.a to by sa nemalo.film je uzasny a bolo by este krajsie ak sa podla neho aj zilo.

Dátum: 23.07.2011

Vložil: danka

Titulok: odkaz pre ucitelov

toto je vychova deti????aby v buducnosti sa takto spravali????akoze prepacte ale toto nieje vychova a priprava do buducna.zamyslite sa nad tym prosim a zacnite nieco robit preto aby sa to zmenilo k lepsiemu

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Webkatalog