Vyhľadávanie


Kontakt

DTLO
Liptovská Osada
Školská 57
034 73

000000000

E-mail: televiziadtlo@gmail.com

DISKUSIA

Sem píšte svoje názory na naše vysielanie. Úprimne sa potešíme vášmu záujmu podeliť sa s nami o vaše názory.

DISKUSIA

Dátum: 11.12.2012

Vložil: Anonym

Titulok: :)

Ste skvelí ! naozaj ! síce je tých správ tento rok málo ale reportáže su supoer!!! :)

Dátum: 15.12.2012

Vložil: J.K.

Titulok: Re::)

Ďakujeme!!!! Dúfame, že v budúcom roku stihneme urobiť aj nejaké správy.

Dátum: 12.02.2012

Vložil: Jarka

Titulok: Správy č.22

Správy č.22. Tieto správy sú výnimočné tým, že si ich deti pripravovali samostatne bez pomoci dospelých. Martinka Chmelanová sa prvýkrát prejavila aj ako kameramanka. Reportáže pripravili Evka Vieriková, Katka Valušiaková,Martinka Chmelanová.Moderovali Kamilka Kurpašová,Veronika Magušinová a Julka Magušinová.V správach účinkujú prváci, piataci,šiestaci,deviataci. V závere si môžete pozrieť aj krátky záznam z basketbalového zápasu siedmačiek a chlapcov deviatakov.

Dátum: 05.09.2011

Vložil: Eva

Titulok: Predtucha

Film Predtucha sa mi veľmi páči. Najviac sa mi páči ten záver.

Dátum: 09.10.2011

Vložil: Jan

Titulok: Re:Predtucha

Talent je odvaha začínať stále znova. A ty stále začínaš a stále si lepší. Talentový človek vie, že má čo rozdávať, a rád sa o svoje nadanie podelí s ostatnými. A ty máš stále čo dávať. Život pre nikoho z nás nie je ľahký. Ale čo z toho? Musíme byť vytrvalí nadovšetko si veriť. Musíme veriť, že sme na niečo nadaní, a že svoje dosiahneme, nech to stojí čokoľvek. Len takto ďalej. Vytrvalo sa venuj tomu čo robíš a ver, že svoj ciel dosiahneš. Držím ti palce a všetkým tvojím hercom ale i moderátorom. Ste úžasný vzhľadom na váš vek.

Dátum: 09.08.2011

Vložil: Maťka Chmelnová

Titulok: Pozdrav pre pani učiteľku

Dobrý deň pani učiteľka už sa neviem dočkať kedy začne škola chýbajú mi vaše hodiny Slovenčiny a teším sa aj na nový film ktorí budeme točiť a na správy DTLO neviem sa dočkať prajem vám príjemný zvyšok prázdnin s pozdravom Maťka:)

Dátum: 13.08.2011

Vložil: pozdrav pre Maťku

Titulok: Re:Pozdrav pre pani učiteľku

Milá Martinka, ďakujem za nádherný pozdrav. Veľmi si ma potešila. Myslím, že prázdniny ubehnú ako voda a my sa čoskoro uvidíme. Veľmi sa aj ja teším.

p.uč. Koníčková

Dátum: 07.08.2011

Vložil: danka

Titulok: odkaz

ano je to pravda,je vela velmi dobrych ucitelov ale najde sa medzi nimi aj niekto,kto roby rozdiely medzi detmi.a to by sa nemalo.film je uzasny a bolo by este krajsie ak sa podla neho aj zilo.

Dátum: 23.07.2011

Vložil: danka

Titulok: odkaz pre ucitelov

toto je vychova deti????aby v buducnosti sa takto spravali????akoze prepacte ale toto nieje vychova a priprava do buducna.zamyslite sa nad tym prosim a zacnite nieco robit preto aby sa to zmenilo k lepsiemu

Dátum: 24.07.2011

Vložil: Odkaz

Titulok: pre Danku

Mrzí ma, keď si myslíte, že deti v škole nevychovávame správnym spôsobom.Poznám veľa úžasných učiteľov, ktorí sú pre deti ochotní obetovať veľa - svoj čas, peniaze, zdravie. Je to ale tým, že verejnosť o práci učiteľov nevie takmer nič , a to je veľká škoda. Učiteľ žije pre svoju prácu cez deň i v noci.Stále niečo vymýšľa, pripravuje, opravuje...Všetko to robí pre deti. Venuje im často veľa lásky i pozornosti, pretože vie, že práve tieto atribúty deti potrebujú, pretože v rodine často rodičia na deti vôbec nemajú čas. Takmer všetko zlo na svete pramení z nedostatku lásky a tú učitelia žiakom okrem vedomostí dávajú. Ale učitelia nezachránia deti pred zlom.Deti sú v škole 5-6 hodín.Potom už na nich vplýva rodina, spoločnosť a médiá. Na problém výchovy sa treba dívať komplexne. Ale netreba zúfať. Ešte stále existuje veľa fantastických detí, rodičov aj učiteľov. A pokým existujú, máme vždy nádej, že dobro nebude úplne pošliapané. Naším filmom, v ktorom hrali iba deti, sme chceli poukázať práve na šírenie dobra a lásky vo svete.Uvedomujeme si, že je to len maličké zrniečko v tomto svete. Prajem Vám krásne dni. Jarka Koníčková

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Webkatalog