Vyhľadávanie


Kontakt

DTLO
Liptovská Osada
Školská 57
034 73

000000000

E-mail: televiziadtlo@gmail.com

DISKUSIA

Sem píšte svoje názory na naše vysielanie. Úprimne sa potešíme vášmu záujmu podeliť sa s nami o vaše názory.

DISKUSIA

Dátum: 09.03.2011

Vložil: Lukáš

Titulok: Súťažná otázka

Prosím Vás, aká je nová súťažná otázka?

Dátum: 09.03.2011

Vložil: J.K.

Titulok: Re:Súťažná otázka

Nová súťažná otýzka: " Ako nazývame mesiac marec?"

Dátum: 08.03.2011

Vložil: jano

Titulok: varovanie

Zdravím vás opäť DTLO. Pozerám, že si sa od mojej poslednej kritiky vôbec nezmenil. Rozprávaš tu ľuďom o tom ako je ťažké vytvoriť zložité filmové efekty, ako veľa programov na to potrebuješ a ako sa s tým trápiš. No pravda je trochu iná. Každý druhý efekt čo používaš v správach je okopírovaný a čo je ešte horšie polovica zo všetkých efektov je platená(samozrejme ty ju neplatíš).Celá tvoja designerská činnosť je o kompilovaní cudzích projektových súborov a o okopírovávaní cudzích stránok. A nemysli si, že ja toto čo tu píšem myslím v zlom, práve naopak mal by si sa zamyslieť nad tým, či je to správne to čo robíš a akým spôsobom to tu ľuďom interpretuješ. To je z mojej strany všetko. S pozdravom J.Z

Dátum: 18.02.2011

Vložil: Správy č. 16

Titulok: Kedy?

Kedy budú správy č. 16???? A o čom budú????Ďakujem. Maťa

Dátum: 18.02.2011

Vložil: Správy č. 16

Titulok: Re:Kedy?

Správy č. 16 budú približne v marci. Zatiaľ máme pripravené reportáže o Hviezdoslavovom Kubíne, zápis budúcich prvákov do školy, plánujeme reportáž z karnevalu a rozhovor s Kristiánom Chorvátom, ktorý nás prekvapil tým, že nádherne spieva. J.K.

Dátum: 06.03.2011

Vložil: J.K.

Titulok: Správy č. 16

Správy číslo 16 sú už na stránke.

Dátum: 18.02.2011

Vložil: Ľukáš

Titulok: Karneval

Kedy bude karneval?

Dátum: 18.02.2011

Vložil: Karneval

Titulok: Re:Karneval

Karneval bude v piatok 25.2.2011.Začína o 14.00. Vyhodnotenie masiek bude o 15.00.

Dátum: 16.02.2011

Vložil: Jano

Titulok: upozornenie

Ako preco si vymazal moj prispevok ? Pises ze budes rad za kazdy nazor a nazor nebyva len pozitivny. Takze sa laskavo uvedom a zamysli sa nad tym ci budes dalej porusovat autorske prava a kopirovat ine weby. Toto co vy robite si zasluzi kritiku takze to laskavo nemaz...

Dátum: 17.02.2011

Vložil: pre Jana

Titulok: odpoveď

Na tom webe, čo si spomínal sa nachádzajú návody, ktoré slúžia bežným ľuďom-amatérom.V ich obsahu sa nachádzajú aj textúry, obrázky, videá, ktoré môžeme použiť v nekomerčnom spracovaní. Na internete existuje ešte veľa podobných stránok, pomocou ktorých sa môžeme zdokonaľovať, učiť. Ja sa tiež inšpirujem už existujúcimi videami. Vážim si tých, čo sú múdrejší a starší ako ja. Síce sa inšpirujem, ale vždy som si vytvoril vlastný produkt na základe návodov, ktoré bežne slúžia ľuďom. Všetci máme nejaký vzor, každý raz začínal. Ja som iba obyčajný žiak, ktorý sa učí od tých, ktorí sami ponúkajú návody na internete v rámci svojich tutoriálov. Takmer všetko je napísané v angličtine, takže si to musím ešte aj prekladať. S pozdravom T.K.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Webkatalog