Vyhľadávanie

Kontakt

DTLO
Liptovská Osada
Školská 57
034 73

000000000

E-mail: televiziadtlo@gmail.com

DISKUSIA

Sem píšte svoje názory na naše vysielanie. Úprimne sa potešíme vášmu záujmu podeliť sa s nami o vaše názory.

DISKUSIA

Dátum: 06.03.2011

Vložil: J.K.

Titulok: Správy č. 16

Správy číslo 16 sú už na stránke.

Dátum: 18.02.2011

Vložil: Ľukáš

Titulok: Karneval

Kedy bude karneval?

Dátum: 18.02.2011

Vložil: Karneval

Titulok: Re:Karneval

Karneval bude v piatok 25.2.2011.Začína o 14.00. Vyhodnotenie masiek bude o 15.00.

Dátum: 16.02.2011

Vložil: Jano

Titulok: upozornenie

Ako preco si vymazal moj prispevok ? Pises ze budes rad za kazdy nazor a nazor nebyva len pozitivny. Takze sa laskavo uvedom a zamysli sa nad tym ci budes dalej porusovat autorske prava a kopirovat ine weby. Toto co vy robite si zasluzi kritiku takze to laskavo nemaz...

Dátum: 17.02.2011

Vložil: pre Jana

Titulok: odpoveď

Na tom webe, čo si spomínal sa nachádzajú návody, ktoré slúžia bežným ľuďom-amatérom.V ich obsahu sa nachádzajú aj textúry, obrázky, videá, ktoré môžeme použiť v nekomerčnom spracovaní. Na internete existuje ešte veľa podobných stránok, pomocou ktorých sa môžeme zdokonaľovať, učiť. Ja sa tiež inšpirujem už existujúcimi videami. Vážim si tých, čo sú múdrejší a starší ako ja. Síce sa inšpirujem, ale vždy som si vytvoril vlastný produkt na základe návodov, ktoré bežne slúžia ľuďom. Všetci máme nejaký vzor, každý raz začínal. Ja som iba obyčajný žiak, ktorý sa učí od tých, ktorí sami ponúkajú návody na internete v rámci svojich tutoriálov. Takmer všetko je napísané v angličtine, takže si to musím ešte aj prekladať. S pozdravom T.K.

Dátum: 17.02.2011

Vložil: Jano

Titulok: Re:odpoveď

Asi sme sa nepochopili. Ja som vobec nemyslel tie free textury, skor som mal na mysli non-free package ako Twitch a Optical flares. Mas pravdu, ze tieto package je mozne pouzit na nekomercne ucely, ale neviem, ci si si precital cenu toho produktu. A ako viem ty si to nekupil, ale stiahol a v tom pripade uz neplati to, ze to mozes pouzivat na nekomercne ucely. Dufam, ze ma rozumies. S pozdravom J.Z.

Dátum: 12.02.2011

Vložil: Peter Pallo - učiteľ ZŠ R.Dilonga Trstená

Titulok: Pozdrav

Peter Pallo: Tak priatelia toto je absolútna bomba.... uuužasný blog a vaša práca no krasa. Držim vam palce. Radi sa k vam prideme pozriet ako to u vas všeetko funguje. S pozdravom Pallo Peter učiteľ na ZŠ Rudolfa Dilonga v Trstenej.

Dátum: 23.12.2010

Vložil: forštta

Titulok: witam

Bardzo miło tu macie moje dzieci ... wystarczy wejść na .. a kiedy w telewizji? spojrzeć Ci w Polska..

pożegnanie

Dátum: 23.12.2010

Vložil: DTLO

Titulok: Re:witam

Srdečne ďakujem za veľmi milý pozdrav z Poľska. Želáme tiež všetko dobré!

Dátum: 21.12.2010

Vložil: Ľuba

Titulok: Ahojte kolegovia:-)

Veľmi sa teším zo spolupráce DTLO a obecného úradu. Tie prepojenia na vaše programy sú perfektné a tešíme sa z toho. Pozývame vás na prezretie si prezentácie na našej stránke v sekcii farnosť v prvom riadku: Mária, vedela si?
Prajeme príjemné pookriatie na duchu:-))))))

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Webkatalog