Vyhľadávanie


Kontakt

DTLO
Liptovská Osada
Školská 57
034 73

000000000

E-mail: televiziadtlo@gmail.com

DISKUSIA

Sem píšte svoje názory na naše vysielanie. Úprimne sa potešíme vášmu záujmu podeliť sa s nami o vaše názory.

DISKUSIA

Dátum: 17.02.2011

Vložil: Jano

Titulok: Re:odpoveď

Asi sme sa nepochopili. Ja som vobec nemyslel tie free textury, skor som mal na mysli non-free package ako Twitch a Optical flares. Mas pravdu, ze tieto package je mozne pouzit na nekomercne ucely, ale neviem, ci si si precital cenu toho produktu. A ako viem ty si to nekupil, ale stiahol a v tom pripade uz neplati to, ze to mozes pouzivat na nekomercne ucely. Dufam, ze ma rozumies. S pozdravom J.Z.

Dátum: 12.02.2011

Vložil: Peter Pallo - učiteľ ZŠ R.Dilonga Trstená

Titulok: Pozdrav

Peter Pallo: Tak priatelia toto je absolútna bomba.... uuužasný blog a vaša práca no krasa. Držim vam palce. Radi sa k vam prideme pozriet ako to u vas všeetko funguje. S pozdravom Pallo Peter učiteľ na ZŠ Rudolfa Dilonga v Trstenej.

Dátum: 23.12.2010

Vložil: forštta

Titulok: witam

Bardzo miło tu macie moje dzieci ... wystarczy wejść na .. a kiedy w telewizji? spojrzeć Ci w Polska..

pożegnanie

Dátum: 23.12.2010

Vložil: DTLO

Titulok: Re:witam

Srdečne ďakujem za veľmi milý pozdrav z Poľska. Želáme tiež všetko dobré!

Dátum: 21.12.2010

Vložil: Ľuba

Titulok: Ahojte kolegovia:-)

Veľmi sa teším zo spolupráce DTLO a obecného úradu. Tie prepojenia na vaše programy sú perfektné a tešíme sa z toho. Pozývame vás na prezretie si prezentácie na našej stránke v sekcii farnosť v prvom riadku: Mária, vedela si?
Prajeme príjemné pookriatie na duchu:-))))))

Dátum: 21.12.2010

Vložil: Milá Ľubka!!!

Titulok: pozdrav pre obecný úrad

Aj my sa VEĽMI tešíme z toho, že je medzi nami taká pekná spolupráca. Je to veľký dar a vzácnosť, ktorú si navzájom môžeme dávať. Prezentáciu si určite pozrieme.Ďakujeme!

Dátum: 20.12.2010

Vložil: Lea Bellušová

Titulok: Vianočný program

Dozvedela som sa, že na webe je už záznam z VIANOČNÉHO VYSTÚPENIA neviem ho nájsť poradíte mi prosím kde je?

Dátum: 27.11.2010

Vložil: katarina

Titulok: ahojte

Čauky. Ste úžasný prídem pozrieť na vaše Vianočné vystúpenie.

Dátum: 27.11.2010

Vložil: Pre Katarinku

Titulok: Re:ahojte

Tešíme sa na Tvoju návštevu na vianočnom programe. Už ho pripravujeme,ale nevieme presný daátu. Potom oznámime bližší termín. Prajem Ti nádherné zimné dni.

Dátum: 23.11.2010

Vložil: mata

Titulok: xd

už sa teším na piatok a ta scéna čo pripravujeme je super rodičia sa majú na čo tešiť

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Webkatalog