Vyhľadávanie

Kontakt

DTLO
Liptovská Osada
Školská 57
034 73

000000000

E-mail: televiziadtlo@gmail.com

DISKUSIA

Sem píšte svoje názory na naše vysielanie. Úprimne sa potešíme vášmu záujmu podeliť sa s nami o vaše názory.

DISKUSIA

Dátum: 21.12.2010

Vložil: Milá Ľubka!!!

Titulok: pozdrav pre obecný úrad

Aj my sa VEĽMI tešíme z toho, že je medzi nami taká pekná spolupráca. Je to veľký dar a vzácnosť, ktorú si navzájom môžeme dávať. Prezentáciu si určite pozrieme.Ďakujeme!

Dátum: 20.12.2010

Vložil: Lea Bellušová

Titulok: Vianočný program

Dozvedela som sa, že na webe je už záznam z VIANOČNÉHO VYSTÚPENIA neviem ho nájsť poradíte mi prosím kde je?

Dátum: 27.11.2010

Vložil: katarina

Titulok: ahojte

Čauky. Ste úžasný prídem pozrieť na vaše Vianočné vystúpenie.

Dátum: 27.11.2010

Vložil: Pre Katarinku

Titulok: Re:ahojte

Tešíme sa na Tvoju návštevu na vianočnom programe. Už ho pripravujeme,ale nevieme presný daátu. Potom oznámime bližší termín. Prajem Ti nádherné zimné dni.

Dátum: 23.11.2010

Vložil: mata

Titulok: xd

už sa teším na piatok a ta scéna čo pripravujeme je super rodičia sa majú na čo tešiť

Dátum: 16.11.2010

Vložil: Marek a Eva

Titulok: ahoj

Na krúžku sa nám vážne páči. A TEN FILM ZNOVUOBJAVENÉ VIANOCE JE FAKT VYDARENÝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dátum: 17.11.2010

Vložil: pre Mareka a Evu

Titulok: pozdrav

To som fakt rada, že sa Vám na krúžku páči. Dúfam, že Vás nesklamem a bude to vždy fajn. Aj ja som rada, že chodíte na krúžok. Ste veľmi milí a tvoriví.
J.K.

Dátum: 18.11.2010

Vložil: Antifona

Titulok: Re:ahoj

Njn ale fakt sa teším na správi č 13 som zvedavá ako tam vyzerám XD

Dátum: 19.11.2010

Vložil: ANTONIAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Titulok: Re:Re:ahoj

Na správy číslo 13 sa môže len TEŠIŤ!!!Vyzeráš výborne!!!!!!Len musíš byť trpezlivá. Ešte nikdy sme tak dlho správy nerobili. Stále sa vyskytnú nejaké problémy. Že by to bolo tým číslo13?????????????????????????????????

Dátum: 16.11.2010

Vložil: niekto so Zš

Titulok: ahojte

Ten trailer k filmu posolstvo je fakt cooooooool!!!!!!!! Teším sa na ďalšíííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Webkatalog