Vyhľadávanie


Kontakt

DTLO
Liptovská Osada
Školská 57
034 73

000000000

E-mail: televiziadtlo@gmail.com

DISKUSIA

Sem píšte svoje názory na naše vysielanie. Úprimne sa potešíme vášmu záujmu podeliť sa s nami o vaše názory.

DISKUSIA

Dátum: 09.08.2011

Vložil: Maťka Chmelnová

Titulok: Pozdrav pre pani učiteľku

Dobrý deň pani učiteľka už sa neviem dočkať kedy začne škola chýbajú mi vaše hodiny Slovenčiny a teším sa aj na nový film ktorí budeme točiť a na správy DTLO neviem sa dočkať prajem vám príjemný zvyšok prázdnin s pozdravom Maťka:)

Dátum: 13.08.2011

Vložil: pozdrav pre Maťku

Titulok: Re:Pozdrav pre pani učiteľku

Milá Martinka, ďakujem za nádherný pozdrav. Veľmi si ma potešila. Myslím, že prázdniny ubehnú ako voda a my sa čoskoro uvidíme. Veľmi sa aj ja teším.

p.uč. Koníčková

Dátum: 07.08.2011

Vložil: danka

Titulok: odkaz

ano je to pravda,je vela velmi dobrych ucitelov ale najde sa medzi nimi aj niekto,kto roby rozdiely medzi detmi.a to by sa nemalo.film je uzasny a bolo by este krajsie ak sa podla neho aj zilo.

Dátum: 23.07.2011

Vložil: danka

Titulok: odkaz pre ucitelov

toto je vychova deti????aby v buducnosti sa takto spravali????akoze prepacte ale toto nieje vychova a priprava do buducna.zamyslite sa nad tym prosim a zacnite nieco robit preto aby sa to zmenilo k lepsiemu

Dátum: 24.07.2011

Vložil: Odkaz

Titulok: pre Danku

Mrzí ma, keď si myslíte, že deti v škole nevychovávame správnym spôsobom.Poznám veľa úžasných učiteľov, ktorí sú pre deti ochotní obetovať veľa - svoj čas, peniaze, zdravie. Je to ale tým, že verejnosť o práci učiteľov nevie takmer nič , a to je veľká škoda. Učiteľ žije pre svoju prácu cez deň i v noci.Stále niečo vymýšľa, pripravuje, opravuje...Všetko to robí pre deti. Venuje im často veľa lásky i pozornosti, pretože vie, že práve tieto atribúty deti potrebujú, pretože v rodine často rodičia na deti vôbec nemajú čas. Takmer všetko zlo na svete pramení z nedostatku lásky a tú učitelia žiakom okrem vedomostí dávajú. Ale učitelia nezachránia deti pred zlom.Deti sú v škole 5-6 hodín.Potom už na nich vplýva rodina, spoločnosť a médiá. Na problém výchovy sa treba dívať komplexne. Ale netreba zúfať. Ešte stále existuje veľa fantastických detí, rodičov aj učiteľov. A pokým existujú, máme vždy nádej, že dobro nebude úplne pošliapané. Naším filmom, v ktorom hrali iba deti, sme chceli poukázať práve na šírenie dobra a lásky vo svete.Uvedomujeme si, že je to len maličké zrniečko v tomto svete. Prajem Vám krásne dni. Jarka Koníčková

Dátum: 23.07.2011

Vložil: danka

Titulok: film

tak tento film je super ludia by sa mali podla toho aj spravat a ucit svoje deti.je to smutne ze v dnesnej dobe su ludia a deti take zle,skodoradostne a zavistlive.ludia spametajte sa a zacnite sa podla toho aj spravat a robit preto nieco a aj pre svoje deti,lebo ak su teraz take tak co znich bude ak budu dosspelee?????????je to hrozne.mozte sa hanbit.prepacte za tento komentar ale je to pravda

Dátum: 01.06.2011

Vložil: Maťka

Titulok: blog show č4

Táto blog show je vážne super včera som si ju pozrela je to super.

Dátum: 02.06.2011

Vložil: ahoj,Maťka

Titulok: Re:blog show č4

Sme fakt radi, že sa Ti Blogshow páčilo.

Dátum: 01.05.2011

Vložil: J.K.

Titulok: Kto si chce zahrať vo filme?

KDE? V piatok na futbalovom ihrisku.
KEDY? 6.2.2011

Dátum: 07.04.2011

Vložil: daro

Titulok: skrabak

cav ti skrabak vi padny

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Webkatalog