Vyhľadávanie


Kontakt

DTLO
Liptovská Osada
Školská 57
034 73

000000000

E-mail: televiziadtlo@gmail.com

DISKUSIA

Sem píšte svoje názory na naše vysielanie. Úprimne sa potešíme vášmu záujmu podeliť sa s nami o vaše názory.

DISKUSIA

Dátum: 13.03.2010

Vložil: Klára

Titulok: pozdrav

Učím v Martine. Páči sa mi veľmi Vaša stránka.Ste veľmi šikovné deti.Prajem Vám veľa chuti do ďalšej práce.

Dátum: 22.02.2010

Vložil: vas obdivovatel

Titulok: pre Koníčka

a vyhercovia kedi dostanu darceky za spravne odpovede

Dátum: 22.02.2010

Vložil: DTLO

Titulok: pozdrav

Veronika Magušinová dostala cenu v piatok 19.2. a Kristínka Vašátová dostane cenu v pondelok 1.marca!

Dátum: 22.02.2010

Vložil: vas obdivovatel

Titulok: pre Koníčka

a vyhercovia kedi dostanu darceky za spravne odpovede

Dátum: 20.02.2010

Vložil: Eva Vieriková

Titulok: Ahoj

Úplne súhlasim s Vikou . Naša stránka a správy sú fakt úžasne úžasné. A kedy asi budú ďalšie správy? S pozdravom Eva.


Dátum: 20.02.2010

Vložil: Odkaz pre Evku!!!!!

Titulok: Re:Ahoj

Evička, práve sme dali na stránku úplne nové správy!!!!A s tým klobúkom si úplne viac než SUPER!!!!Môžeš vymýšľať nieco nové do budúcnosti!!!!!Ahooooooooooooooooooooooooooj!!!!!!A preži krásne prázdniny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dátum: 20.02.2010

Vložil: viktoria veselovska

Titulok: byť alebo mať

Naša televízia neni dobrá je úžasne úžasno úžasná ja užani neviem čo mam o nej napísať no proste je viac ako supeeeeeeer .Tak píšte do diskusie ......... Držím palce nech niečo vyhráte..

Dátum: 20.02.2010

Vložil: pre Viktorku

Titulok: Re:byť alebo mať

Viktorka,aj ty si úplne zlatučká a úžasná.Sme šťastní,že si s nami v jednom tíme...Preži krásne prázdniny a zbieraj inšpiráciu.Cmuk

Dátum: 17.02.2010

Vložil: julka

Titulok: ajojte

no ja som veľmi rada lebo tato skola ma veľmi tvorivich ziakov najmä dramatický krúžok a mne sa to strašne páči a ešte say čudujem že venujete tomu toľko veľa práce a snahy je to od vás peknééééééééé

Dátum: 17.02.2010

Vložil: julka

Titulok: ajojte

je to super ja som veľmi rada lebo táto dedina je viac viditeľná

<< 9 | 10 | 11 | 12 | 13 >>

Webkatalog