Vyhľadávanie


Kontakt

DTLO
Liptovská Osada
Školská 57
034 73

000000000

E-mail: televiziadtlo@gmail.com

DISKUSIA

Sem píšte svoje názory na naše vysielanie. Úprimne sa potešíme vášmu záujmu podeliť sa s nami o vaše názory.

DISKUSIA

Dátum: 17.02.2010

Vložil: julia magusinova

Titulok: ahojte je to super stranka

chibaju tu pekne tituli a chela bi somabi ich tu bolo co najviac a najkrajsich

Dátum: 16.02.2010

Vložil: nepoviem

Titulok: sam neviem

mohli by ste prist natocit alebo urobit reportaz o neposlusnej triede 7.A. urobte s kazdym rozhovor a tak a mozno zistite preco sma neposlusny (dakedy) dakujem len to ahoj

Dátum: 16.02.2010

Vložil: J.K.

Titulok: Re:sam neviem

Ďakujeme za nápad.Určite niekedy prídeme s kamerou aj do 7.a.....

Dátum: 13.02.2010

Vložil: J.K.

Titulok: NEVÁHAJTE!!!!

Zapájajte sa do našich súťaží!!!!Čakajú na Vás pekné ceny!!!!

Dátum: 11.02.2010

Vložil: kamka

Titulok: film

Tá upútavka k novému filmu je fakt dobrá.Napriek tomu že v ňom účinkejem je to obrovská sranda.
AHOJ!

Dátum: 11.02.2010

Vložil: DTLO

Titulok: Re:film

To sme radi. To je len upútavka, ale čo potom povieš na celý film!

Dátum: 10.02.2010

Vložil: kamka

Titulok: AHOJTE

Správy no. 4 su úplne superrrrrrrrrr.Veľmi milé bolo odovzdávanie vysvedčení v 1A. Najlepšie na správach bolo kedˇ spievali Alexandra a Dávid.
Veľmi sa teším na 5 správy AHOOOOJ!!!!!!!!!!!!!

Dátum: 10.02.2010

Vložil: ahoj

Titulok: Re:AHOJTE

Si veľmi milá Kamka,že si nám napísala.Vážime si Tvoj názor. Na konci školského roka odmeníme najlepších pisateľov do diskusie.Možno práve ty budeš medzi nimi.Držíme Ti veľmi palce.

Dátum: 07.02.2010

Vložil: Sympatizant

Titulok: Srdiecka Liptova.

Pozorne sledujem vašu televíziu DTLO a spravy. Vzhľadom na váš vek ste super. Mate skryty talent.Obsah sprav je zaujímavý pre vašu školu, obec a celkový región. Ja si všímam vystupovanie redaktorov, oslovovania a celkový príhovor. Všetka česť Tomášovi Koníčkovi k jeho zápalu pre túto prácu. Je to prvý stupienok pre multimediálnu prácu. Odkaz pre neho: Tomáš držím ti palce.zrejme si razíš cestu k tvojej budúcej práci. Máš prirodzene vystupovanie a to je doležité v komunikácii.Som váš sympatizujúci z Bratislavy.Držím palce aj moji kolegovia ktorých som upozornil čo dokážu školáci z liptovskej Osady. Tak sa držte a pokračujte i naďalej s takým velikým zápalom akým idete. Sledujem vás i naďalej.

Dátum: 05.02.2010

Vložil: no coment

Titulok: no coment

No takže je to pekná stránka ale niečo mi tu stále chýba neviem čo ale preoste je tu dačo čo neviem povedať ale chýbatu prose dačo iba to caweswko

<< 10 | 11 | 12 | 13 | 14 >>

Webkatalog